Organiziralo je:      1.    Rekreativni izlet :

B I C I K L I J A D A     “ TRI   RIJEKE “

U NEDJELJU 04.06.2006.

Š.D. KUPA je organiziralo  svoju 1. biciklijadu  “ TRI  RIJEKE “ koja nosi ime po rijekama  KUPI, DOBRI I MREŽNICI  po čijem je međurečju  vodila trasa ove biciklijade, sa suorganizatorima OPĆINA GENERALSKI STOL, OPĆINA NETRETIČ  I  T.Z. GRADA DUGA RESE.
Na ovu oko 70 km dugu trasu prijavilo se oko 70 biciklista  među  kojima i članovi  klubova iz susjedne Slovenije.

Biciklijada  kroz riječi i slike:
Početak biciklijade bio je na igralištu u KASUNIMA, od kuda se je krenulo kroz
 BOSILJEVO  do LEŠČA NA DOBRI, gdje je organiziran kratak odmor uz srdačan  pozdrav domaćina  općine  Generaskog stola. Cesta je dalje vodila kroz GENERALSKI STOL , DONJI ZVEČAJ do
ZVEČAJA NA MREŽNICI, gdje je u hotelu  ZELENI KUT  organiziran ručak na prekrasnim obalama Mrežnice. Nakon odmora vozilo se kroz LIPU, PROTULIPU, JARČE POLJE do NOVIGRADA NA DOBRI. Novi odmor u DVORCU NOVIGRAD NA DOBRI , gdje nas je nakon pozdrava domaćina općine Netretič, zabavilo K.U.D. SVETA MARIJA iz Novigrada na Dobri.
Biciklijada se je nastavila do PRILIŠČA NA KUPI gdje je bio zadnji kratki odmor i prilika za zajedničku fotografiju:
Kraj biciklijade bio je na igralištu u KASUNIMA gdje je bila organizirana i zabava u povodu 1. biciklijade  Š.D. KUPE.