Organiziralo je  petu godinu zaredom,
      5.    Rekreativni izlet :

BICIKLIJADA " TRI RIJEKE "

U NEDJELJU 06.06.2010.

Na ovogodišnjoj biciklijadi  sudjelovalo je 206 biciklista iz mnogih Hrvatskih i Slovenskih klubova. Biciklijada  je i ove godine  prolazila kroz međurećja tri rijeke, Kupe, Dobre i Mrežnice.  Odvozili smo 82 km dugu trasu.
Reportaža sa biciklijade:
      Start sa  igrališta na Kasunima, gdje smo uz jutarnju kavicu i domaće specijalitete naših vrijednih domaćica izvršili prijave i darivali naših biciklista majicama za uspomenu na biciklijadu.

I. ETAPA.    Malo nakon devet sati startali smo sa igrališta na KASUNIMA, vozili se kroz VUKOVU GORICU, uz rijeku Kupu kroz PRILIŠĆE i uspon u NETRETIĆ. Tu smo imali kratki odmor .
     II. ETAPA.   Nastavili smo kroz STATIVE do GRDUNA.  Novi odmor uz rijeku Dobru.  Bicikliste smo počastili sladoledom, kavom i degustacijom domačeg sira.
     III.ETAPA.    Iz GRDUNA smo vožnjom kroz MALU JELSU došli do  grada KARLOVCA ,gdje smo se pod budnom pratnjom  Karlovačke policije provozali kroz grad  te nastavili dalje kroz DONJE MRZLO POLJE , kroz  DUGA RESU   do BELAVIĆA.  Tu smo na “OTOKU LJUBAVI” na rijeci Mrežnici imali organiziran ručak za naše bicikliste.
    IV. ETAPA.   Nakon obilnog ručka slijedio je put kroz ZVEČAJ do LIPE, gdje smo se  na kratkom odmoru uz rijeku  Dobru osvježili vodom i jabukama.
      V. ETAPA.  Posljednjom dionicom od LIPE  preko BOSILJEVA gdje smo imali kratku stanku sa vodom i degustacijom vina, vratili smo se na igralište na KASUNE.  Druženje je nastavljeno uz muziku i večeru . A među bicikliste smo podijelili i neke darove naših sponzora.

Zahvaljujemo se svim sudionicima naše biciklijade, što ste bili dio ovog izleta .
      Zahvaljujemo se našim :
  Suorganizatorima:                                               Medijskim  pokroviteljima:
   -  Turistička zajednica Grada Duga Rese                                                 Večernji  list
   -  Lovačko društvo “Družac”  Bosiljevo                                                     Novi list
   -  Grad  Karlovac                                                                                      Radio Mrežnica
   - Općina  Netretić

Sponzorima: