Organiziralo je :  11.  Rekreativni izlet:

BICIKLIJADA " TRI RIJEKE "

U NEDJELJU 05.06.2016.

POGLEDAJTE VIDEO SA BICIKLIJADE NA LINKU:

BICIKLIJADA TRI RIJEKE    14min.

Športsko društvo "Kupa" ove godine organiziralo je 11. biciklijadu "TRI RIJEKE" u dužini 79 km. Unatoć najavi grmljavinskih pljuskova 100 hrabrih biciklista došlo je na ovogodišnju biciklijadu. Ovom biciklijadom podijeljenom u 5 etapa obišli smo četiri općine Karlovačke županije i to Općinu Bosiljevo, Netretić, Ribnik i grad Ozalj.

OPIS TRASE:
Biciklijada se sastojala od 5 dionica. Prijava biciklista i start biciklijade je bio na igralištu u Kasunima. Na startu se dobije majica za uspomenu na sudjelovanje, jutarnja kavica, ....

Prvom etapom vozili smo kroz Bosiljevo do Jarčeg Polja, gdje u „Motelu Dobra“ imamo kraći odmor, uz osigurano piće i degustaciju sirevi.

Zatim je slijedila etapa kroz Novigrad na Dobri, Stative i Grdune do Jaškova gdje smo u Restoranu Žganjer biciklisti ručali.

Potom najzahtijevnija etapa kroz Svetičko Hrašće, preko Martinskog Vrha do Gorice Lipnićke, gdje smo se odmorili na seoskom domaćinstvu „Srce Prirode Integralni Hotel Srakovćič“, uz piće i desert.

Četvrta etapa vodila je kroz Ribnik, uz Netretić, do Prilišća - kraći odmor, uz piće i voće i razgledavanje izložbe Udruge za očuvanje prirodne i kulturne baštine ZORA - Prilišće.

Zadnjom etapom vratili smo se kroz Vukovu Goricu  na Kasune, gdje je bila organizirana večera za sve bicikliste.

ZAHVALJUJEMO SE SVIM SUDIONICIMA BICIKLIJADE i :

VELIKA ZAHVALA:

Našim donatorima:

Općinama BOSILJEVO, NETRETIĆ, RIBNIK I GRAD OZALJ, Obrt građevinske mehanizacije vl.Lipošćak Mario, FINAL d.o.o. Bosanci, JK ZVOK IN LUČ JURIJ KLOBUČAR s.p., MPOV d.o.o., KARLO obrt za ugostiteljstvo vl. Ivica Špelić, L-ŠPORT d.o.o., BUCIK d.o.o. KZ Metlika d.o.o

Našim medijskim pokroviteljima:

RADIO MREŽNICA , KA PORTAL, TV 4RIJEKE, HRVATSKI RADIO KARLOVAC, portal BICIKLIJADE .COM,

KARTA TRASE: