Biciklijada Tri rijeke – Zdenkovim turama

Biciklizam

Tradicionalna biciklijada Športskog društva Kupa Tri rijeke – Zdenkovim turama održati će se u nedjelju 5. lipnja. Start je sa igrališta u Kasunima u 9 sati. Vozimo dionicu dugačku 51 kilometar koja prolazi iz Kasuna preko Bosiljeva, Vodene drage do Zvečaja preko Dvorjanaca do Jarčeg Polja i natrag u Kasune. Uz rekreaciju na biciklima, upoznajte ovaj dio Karlovačke županije koje krase rijeke Kupa, Dobra i Mrežnica. Više informacija na plakatu.

Dan ranije, u subotu 4.6.2022. svoju dionicu odpedalirati će oni najmlađi u sklopu tradicionalne Dječje biciklijade. Najmlađi voze dionicu: KASUNI – JANČANI –SELA – PRIBANJCI – KASUNI. Start je sa igrališta u Kasunima u 17 sati. Sudjelovanje je besplatno za članove, a za ostale je kotizacija 10 kuna. Na dječjoj biciklijadi OBAVEZNA KACIGA!