Održana tradicionalna 18. biciklijada Tri rijeke – Zdenkovim turama

Biciklizam

U organizaciji Športskog društva Kupa u nedjelju 2. lipnja održana je tradicionalna međunarodna 18. biciklijada Tri rijeke – Zdenkovim turama. Stazu dugačku 53 kilometra na relaciji Kasuni-Prilišće-Novigrad na Dobri-Duga Resa-Venac Mrežnički-Dubravci-Jarče Polje-Kasuni vozilo je 86 biciklista iz Hrvatske i Slovenije. Biciklisti su na stazi imali nekoliko stajališta na kojima su se okrijepili vodom @Cetina sirom, jabukama, ručkom i za kraj se zasladili štrudlama. Najmlađi sudionik biciklijade bio je 12.- godišnji Žiga Blagojević, dok je 81.-godišnji John Stokan bio najstariji biciklist. Predsjednica društva Martina Zorko obojici je uručila prigodne poklone. Zahvaljujemo svim sudionicima na odazivu te brojnim sponzorima koji su pomogli u realizaciji biciklijade, za okrijepu na stajalištima zahvaljujemo vodi @Cetina motoristima na osiguranju, pratnji DVD Prikuplje, Draženu na mikrofonu i vozaći Miki Lipošćaku.

Dio atmosfere donosimo u velikoj fotogaleriji.

#vodacetina#darprirode#vodaizparkaprirode#cetina